Hakkımızda

Locco Ahşap Oyuncak

Locco Oyuncak ailesine hoş geldiniz. Ben ve ekibim çocuklarınız için en iyi oyun seçeneklerini sunmanın önemini anlıyoruz.

Üst düzey alerjileri olan iki harika çocuk annesi olarak onlara uygun kreş  araştırmakla serüvenimiz başladı. Benim çocuklarım  gibi  özel ilgilenilmesi gereken 

yemeklerinin özel hazırlanması gereken çocuklarında gidebileceği bir kreş açmakla bütün dünyamız güzelleşti.Artık oyun oyuncaklar hayatımızın her anında vardı.

Çocuklarla çok zaman geçirmek onlar için en kaliteli en verimli oyuncağı bulma çabası  bizi üretime yönlendirdi.Onlar için her tasarladığımız oyuncakta yüzlerindeki gülümsemeyi görmek bizlere ilham kaynağı oldu. Bu heyecanla beş yıl önce locco ahşap oyuncak üretime başladı.Yıllar içinde gelişti ve büyük bir aileye dönüştü.

Bu gün tasarladığımız her ürün için estetik kadar ürün sağlamlığı nesilden nesile aktarılacak çocukluk anıları biriktirmesini hedeflemekteyiz. Sürdürülebilir şekilde hasat edilmiş doğal ahşaptan ürettiğimiz su bazlı doğal boyalarla süslediğimiz oyuncaklarımızla dünyanın dört bir tarafındaki çocukları gülümsetmenin mutluluğunu yaşıyoruz.